slide-02
integracja-5

EKSPERT EDU to prężna firma specjalizująca się w organizacji szkoleń, konferencji, zjazdów i warsztatów, głównie z obszaru medycyny i farmacji. Nasze doświadczenie wywodzi się z długoletnich kontaktów ze światem medycznym i pracy w sektorze farmaceutycznym.

Ponadto projektujemy szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, zespołowe dla firm. Podczas naszych szkoleń budujemy kompetencje miękkie i twarde, w zależności od priorytetów naszych klientów.

Organizujemy szkolenia motywacyjne oraz eventy i spotkania integracyjne dla firm.

Nasze motto Profesjonalni z wyboru przekłada się na nasze podejście do klienta, do pracy oraz charakter organizowanych aktywności.

 

Szkolenia indywidualnie dopasowane

Nasze szkolenia dla firm są szyte na miarę. Dlatego każde szkolenie jest inne, bo każdy klient jest inny a jego potrzeby odmienne.

Organizację każdej aktywności rozpoczynamy od spotkania z naszymi z uczestnikami oraz ich przełożonymi w celu poznania specyfiki pracy, oczekiwań i zdefiniowania potrzeb. To pozwala nam na jak najlepsze dopasowanie i przygotowanie propozycji formuły szkolenia oraz zagadnień, które powinny pojawić się na szkoleniu. Takie rozmowy pozwalają nam również zaprojektować odpowiednie ćwiczenia i gry.

Wiedza a umiejętności

Kładziemy nacisk na ćwiczenie praktycznych umiejętności możliwych do natychmiastowego zastosowania. Nasze szkolenia są interaktywne. Wykorzystujemy warsztatowe techniki pracy: gry szkoleniowe, dyskusje moderowane, inscenizacje, ćwiczenia, analizy przypadków. Dbamy o to, aby każdy z uczestników brał aktywny udział w szkoleniu.

Doświadczeni trenerzy 

Współpracujemy z szeroką grupą doświadczonych trenerów prowadzących szkolenia biznesowe już od kilkunastu lat. Nasi trenerzy prowadzili szkolenia dla pracowników różnych branż; pracowali z menedżerami wysokich i średnich szczebli w organizacji oraz prowadzili szkolenia dla specjalistów, sprzedawców, pracowników działów obsługi klienta, doradców i wielu innych.