O idei Program
Warsztatów
Cennik i warunki
uczestnictwa
Rejestracja Informacje
organizacyjne

ŚLĄSKA WIOSNA DIETOTERAPII 2018 Warsztatowo

TEMAT: Zaburzenia gospodarki węglowodanowo-insulinowej – praktyczna dietoterapia.

Katowice, 9-10.06.2018

Kompleks Konferencyjny, ul. Jordana 18

Szanowni Państwo!

Śląska Wiosna Dietoterapii 2018 w nowej odsłonie – Warsztatowo! Wsłuchując się w Państwa sugestie, potrzeby i opinie  postanowiliśmy przearanżować wiosenną edycję naszej Konferencji. Oto ona! Dwa pełne dni będą poświęcone jednemu tematowi z obszaru praktycznej dietoterapii i odbędą się w konwencji warsztatowej. Natomiast edycja jesienna pozostaje w ujęciu konferencyjnym, czyli pierwszego dnia – choroby dietozależne i dietoterapia okiem lekarza i dietetyka, a drugiego dnia – warsztaty rozszerzające wybrane tematy z konferencji.

A teraz WIOSNA 2018 – w dniach 9-10 czerwca, jak zwykle w Katowicach, temat przewodni: Zaburzenia gospodarki węglowodanowo-insulinowej – praktyczna dietoterapia.

Przed nami dwa pełne dni warsztatów poruszających praktyczne aspekty pracy z pacjentami z zaburzeniami gospodarki węglowodanowo-insulinowej. Wierzymy, że takie całościowe ujęcie tego tematu pozwoli Państwu rozszerzyć i umocnić swoją wiedzę i umiejętności w skutecznej pracy z takimi pacjentami. Niezmiennie podwalinami dla Śląskiej Wiosny Dietoterapii 2018 stanowi wiedza z zakresu dietoterapii i jej synergii z farmakoterapią. Wiedza poparta badaniami klinicznymi, danymi naukowymi i doświadczeniem klinicznym. 

Życzymy Państwu i sobie, aby nowa formuła naszego wiosennego spotkania spełniła Państwa oczekiwania oraz stała się prawdziwym forum dla wymiany najnowszej wiedzy opartej na zasadach evidence based oraz doświadczeń praktycznych z obszaru terapii chorób dietozależnych wynikających z zaburzeń gospodarki węglowodanowo-insulinowej.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Ekspert Edu