ODCHUDZAM SIĘ. PIERWSZY RAZ, CZY PO RAZ KOLEJNY? JAK BYĆ NA DIECIE – MIEĆ RADOŚĆ Z JEDZENIA I NIE TYĆ?

Wielu z nas słowo dieta kojarzy się z wyłącznie z odchudzaniem i restrykcjami żywieniowymi, przysłowiowym życiu „o liściu sałaty”. Tymczasem słowo dieta wywodzi się ze starogreckiego słowa δίαιτα (diaita)  i jego znaczenie jest o wiele szersze – odnosi się ogólnie do stylu życia, myślenia, a w tym do sposobu odżywiania. Czy można zrzucać kilogramy i wciąż czerpać radość z jedzenia? Nie myśleć nieustannie o jedzeniu, niepowodzeniach, walce z głodem i zachciankami? Jaką dietę wybrać? I czy wszyscy odchudzający się są skazani na efekt jo-jo?

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • Czy istnieje dieta cud?
 • Jak trwale zrzucić 10 kg – w 14 dni czy 5 miesięcy?
 • Dieta – jedna dla wszystkich czy nie? I dlaczego?
 • Jak trwale zmienić nawyki żywieniowe, schudnąć bez restrykcyjnych diet, co zrobić, aby nie przytyć po zakończeniu diety.
 • Na czym polega świadome odżywienie, co to jest głód fizjologiczny i emocjonalny, jak je odróżnić?
 • Wielkość porcji ma znaczenie. Jak radzić sobie z zachciankami? Czy musimy odmawiać sobie jedzenia?
 • Kluczowe zalecenia dla osób chcących zgubić kilogramy w sposób zdrowy, skuteczny, smaczny i bez głodówki lub monotonii.
 • Jak prawdziwe jest stwierdzenie – nic nie jem i tyję.
 • Odchudzam się – z dietetykiem czy bez?

Dla kogo to szkolenie:

 • Dla Osób, które są na ciągłej diecie i nie chudną lub chudną i tyją na przemian
 • Dla Tych, którzy mimo starań nie potrafią poradzić sobie ze zmianą nawyków żywieniowych
 • Dla Osób, które odchudzają się pierwszy raz i chcą to zrobić zdrowo i skutecznie

Czas trwania szkolenia: 3 godziny

Koszt Szkolenia: 69 zł  / os

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Termin Szkolenia: 27.10.2016, godz. 17.00

Miejsce szkolenia: Katowice, Kompleks Konferencyjny, ul. Jordana 18

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w innym mieście po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat. W przypadku odwołania szkolenia, wpłata zostanie zwrócona na konto wpłacającego.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy szkolenia@www.ekspertedu.pl . W tytule maila prosimy napisać: Temat – odchudzam się. W treści maila prosimy o podanie: imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail). Po otrzymaniu zgłoszenia, wyślemy potwierdzenie rejestracji na szkolenie wraz z szczegółami dotyczącymi wpłat.

Prowadząca: Aneta Żebrowska – absolwentka studiów magisterskich na UŚ w Katowicach oraz studiów podyplomowych  na SGH w Warszawie. Biolog i dietetyk, współpracuje z Przychodnią Lekarską Santé, gdzie zajmuje się pacjentami z nadwagą i otyłością, chorobami metabolicznymi oraz innymi problemami żywieniowymi. Od wielu lat prowadzi szkolenia m.in. z zakresu zdrowego odżywiania, fizjologii człowieka, profilaktyki chorób cywilizacyjnych, suplementacji czy fitoterapii. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w ogólnopolskich konferencjach, szkoleniach i warsztatach z zakresu żywienia, dietetyki ogólnej i klinicznej, dietoterapii oraz psychodietetyki.